Po raz pierwszy w historii Ośrodka Kultury, powołaliśmy kadrę, która będzie reprezentować naszą placówkę w Zgorzeleckiej Lidze Futsalu w sezonie 2017/18 ⚽

ZGORZELECKA LIGA FUTSALU - relacje

03.12. - W niedzielne popołudnie w Centrum Sportowym w Zgorzelcu odbyła się druga kolejka tegorocznej edycji. Nasz zespół zaprezentował się znakomicie pokonując drużynę PWiK Wodociągi aż 7-1 Na wyróżnienie zasłużył bramkarz Wojtek Wolanin, który został wybrany do „piątki kolejki”.

17.12. - Porażką naszej drużyny zakończyła się III kolejka ZLF nasz zespół po zaciętym i emocjonującym spotkaniu uległ doświadczonej drużynie MOS Korczak Zgorzelec 2-0.

07.01. - W IV kolejce Zgorzeleckiej Ligi Futsalu nasza drużyna uległa 3:6 faworytowi rozgrywek, obecnemu liderowi zespołowi Unital Debiutująca w rozgrywkach reprezentacja Ośrodka Kultury postawiła twarde warunki faworytom, lecz o końcowym wyniku zadecydowała lepsza skuteczność i doświadczenie naszych rywali.

14.01. - Cóż to była za niedziela, oprócz rekordowej kwoty na WOŚP, nasza futsalowa drużyna odniosła pewne zwycięstwo, pokonując "Wesołych Romków" z Pieńska aż 7:3 Znakomity mecz rozegrał nasz dyrektor Konrad Tkaczyk strzelając 4 bramki i notując 2 asysty organizatorzy doceniając ten wyczyn wybrali Konrada do "piątki kolejki" w Zgorzeleckiej Lidze Futsalu

21.01. - Ze zmiennym szczęściem drużyna Ośrodka Kultury rywalizuje w Zgorzeleckiej Lidze Futsalu. W VI kolejce rozgrywek musieliśmy uznać wyższość chłopaków z Fc Seta przegrywając 4-1.

28.01. - W VII kolejce ZLF reprezentacja OK pokonała drużynę Gumisie 5-2. Choć wynik nie pozostawia złudzeń, która drużyna była tego dnia lepsza, to należy nadmienić, że na przerwę schodziliśmy z jednobramkową różnicą na korzyść naszych rywali przegrywając 2-1. Po raz kolejny nasz zawodnik został wybrany do tzw. "piątki kolejki"! Tym razem organizatorzy wyróżnili Radka Sareło, strzelca 3 bramek.

04.02. - 19-2 to jak na razie najwyższy wynik w tegorocznej Zgorzeleckiej Lidze Futsalu. Uzyskała go nasza drużyna, która nie dała żadnych szans ekipie Czarnych Zgorzelec. Łupem bramkowym podzielili się; Radek Sareło - 10 goli, Marcin Podwalny - 4, Konrad Tkaczyk - 3 i Wojtek Wolanin – 2. Po raz drugi z rzędu Radek został wybrany do „piątki kolejki” oraz wysunął się na czele klasyfikacji „króla strzelców”

Bramki z naszego meczu pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=uNCAeGjld1w

11.02. - Niestety nasza futsalowa drużyna nie będzie dobrze wspominać IX kolejki Zgorzeleckiej Ligi Futsalu. Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu ulegliśmy 6-5 ekipie Podwórkowego KS-u. Do końca rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki.

18.02. - Futsalowe Derby Zawidowa dla Ośrodka Kultury!!! Po zaciętym pojedynku to nasza drużyna wzniosła ręce ku górze w geście triumfu. W X kolejce ZLF pokonując Amatorów Zawidów 7-4. Jak na mecz derbowy przystało, na parkiecie nie brakowało sportowej walki i nikt nie odstawiał nogi. Jednak tego dnia nasza futsalowa drużyna była bardziej zdeterminowana i wygrała zdecydowanie. Na wyróżnienie zasłużył Konrad Tkaczyk zdobywca 3 goli i 3 asyst w tym meczu. Organizatorzy ZLF po raz drugi wybrali Konrada do „piątki kolejki” tegorocznej edycji rozgrywek.

Bramki z meczu derbowego:

https://www.youtube.com/watch?v=PsRt_TsQHvwLicznik odwiedzin: 708110